HİZMETLERİMİZ

Açık Büfe Kahvaltı

Günün en önemli öğünü kahvaltı; Haftanın her günü bol çeşitli açık büfe öğrencilerimizin tercihine sunulmaktadır. Kahvaltı saatlerimiz hafta içi 07:00-10:30 ve hafta sonu 08:00-11:30 saatleri arasındadır.

Akşam Yemeği

Mesleğinde uzman aşçı ve aşçı yardımcılarımızdan oluşan profesyonel mutfak kadromuz hijyen ve sağlıklı beslenme prensiplerini esas alarak 4 çeşit olarak öğrencilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Çamaşırhane Hizmeti

Çamaşırlarını rahatça yıkayabilecekleri, çamaşır makineleri bulunmaktadır. Çamaşırhane kullanımımız ücretsiz ve katlarda yer alan ütü ve ütü masalarımızı ücretsiz olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Temizlik Hizmeti

Kat, banyo, wc temizlikleri yurdumuzun genelinde kat temizlik personeli tarafından günlük olarak yapılmaktadır.

Limitsiz İnternet - WİFİ

Günümüzde olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelen internet hizmetini de sizlere sunuyoruz.

Kesintisiz Sıcak Su

Öğrencilerimizin her saatte ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 24 saat sıcak su hizmetimiz bulunmaktadır.

7/24 Sorumlu Personel

Günün her saati, ihtiyaç halinde yardımcı olabilecek, yurdun güvenliğinden sorumlu yöneticilerimiz bulunmaktadır.

Etüt salonu

Yurdumuzda öğrencilerimizin bireysel ya da grup çalışmalarını yapabilecekleri toplu alanlardan uzak, ses yalıtımlı etüt salonumuz bulunmaktadır.

Asansör

Toplu yaşam alanlarında büyük ihtiyaç haline gelen asansörümüz, günlük hayatınızı kolaylaştırmak için hizmetinizdedir.

Öğrenci Mutfağı

Öğrencilerimizin kahvaltı ve akşam yemeği dışındaki ihtiyaçları için(çay, kahve, yemek vb.) öğrencilerimizin yemek servisi saatleri dışındaki saatlerde rahatlıkla kullanabilecekleri, tamamen kullanımına ait mutfağımız bulunmaktadır.

Voleybol Sahası

Geniş bir alana sahip arka bahçemizi sizler için etkinlik alanı olarak tasarladık. Voleybol ve badminton oynama imkanı bulunan bu bölgede çeşitli spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilir, takım ruhunu hissederek sağlığınıza da yatırım yapabilirsiniz.

Peyzaj bahçe

Zihinsel gerek fiziksel yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir ortam hazırlamak istedik. Etrafı zengin çiçeklerle çevrili, tertemiz havaya sahip bahçemizde güzel havalarda çaylarınızı oturma alanlarımızda yudumlarken, aile ortamının tadını çıkartın.

Merkezi Isınma

Yurdumuz merkezi ısınma sistemine sahip olup, 7/24 ortalama 22 – 24 derece arasında otomatik ilklimlendirme sistemi yer almaktadır. Her odada, oda metrekaresine göre hesaplanarak yerleştirilen kalorifer petekleri yer almaktadır.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın mevzuatına ve MEB yönetmeliğine uygun yangın merdiveni, acil çıkış kolidorları bulunmaktadır. Yurdumuz öğrencilerimizin güvenliği için 24 saat kamera sistemi ile izlenmekte ve aynı zamanda olası bir durum anında alarm sistemimiz güvenliğimizi sağlamaktadır.

Dinlenme ve TV Salonu

Öğrencilerimizin sadece konaklayacağı bir yerin dışında aynı zamanda dinlenebilecekleri, diğer arkadaşları ile birlikte eğlenip sohbet edebilecekleri ve birlikte oyun oynayarak vakit geçirebilmeleri için gerekli imkanları sunuyoruz.

© Copyright 2019 Web Tasarım : Ajans Hedef - Çanakkale Yurtları